Cena regularna:
2 229,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
- Mechanizm: Szwajcarski mechanizm kwarcowy Ronda 715.
- Koperta: Stal nierdzewna pokryta powłoką PVD, średnica 42 mm.
- Szkło: Szafirowe szkło odporne na zarysowania z powłoką antyrefleksyjną.
- Tarcza: Kolor zielony z technologią trigalight® i Super-LumiNova, zapewniającą trwałą luminescencję.
- Koronka: Zakręcana koronka.
- Pasek: Gumowy pasek (alternatywnie dostępny NATO).
- Wodoszczelność: 10 ATM (100 metrów).
- Dodatkowe funkcje: Datownik na godzinie trzeciej, pełna skala minutowa, doskonała czytelność w każdych warunkach oświetleniowych dzięki 15 rurkom trigalight®
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Czarny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 22 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 42 mm |
| Grubość koperty | 10 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Zielony |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data |
| Szkiełko | Szafirowe z antyrefleksem |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Zielony |
| Materiał paska | Tworzywo sztuczne |
| Wodoszczelność | 10 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |




Grawerowanie 















