Cena regularna:
489,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
SPECYFIKACJA:
Stan produktu
Nowy z metką
Kolor koperty
Różowe złoto
Średnica koperty (od-do)
46 - 50 mm
Średnica koperty (dokładnie)
46 mm
Grubość koperty
11 mm
Rodzaj koperty
Stal nierdzewna
Kolor tarczy
Srebrny
Funkcje
Tarcza 12-godzinna,Data
Rodzaj
Męski
Szkiełko
Mineralne
Mechanizm
Kwarcowy
Kolor paska
Niebieski
Materiał paska
Silikonowy / Gumowy
Wodoszczelność
5 ATM
Wyświetlacz
Analogowy
Typ kalendarza
Dzień miesiąca, dzień tygodnia, miesiąc
Zapięcie
Klamerka
Funkcje bezela
Jednokierunkowy
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Różowe złoto |
| Średnica koperty (od-do) | 46 - 50 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 46 mm |
| Grubość koperty | 11 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Srebrny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Niebieski |
| Materiał paska | Silikonowy / Gumowy |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |
| Typ kalendarza | Dzień miesiąca, dzień tygodnia, miesiąc |
| Funkcje bezela | Jednokierunkowy |
Grawerowanie 















