Cena regularna:
729,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
SPECYFIKACJA:
Nazwa Tommy Hilfiger 1791137 Trent Męski 46 mm 5 ATM
Nazwa marki Tommy Hilfiger
SKU połowa 15763
Kod EAN 7613272166638
Płeć Mężczyzna
Seria producentów Trent
Nr art. 1791137
Stylowa moda
Waga produktu 0,09
Wyświetlacz analogowy
Bateria (kwarc)
Funkcje 24 godziny, data, dzień, godzina, minuta, sekunda
Materiał obudowy Stal nierdzewna
Szerokość koperty 46
Grubość koperty 13
Kształt koperty Okrągły
Wodoodporność 5
Kolor obudowy Złoty, Srebrny
Matowa powierzchnia, polerowana
Szkło hartowane, szkło mineralne
Kolor tarczy niebieski
Materiał paska do zegarka Skóra cielęca
Kolor paska do zegarka Brązowy
Zapięcie na klamrę
Szerokość paska 22
Maks. obwód nadgarstka 230
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Dwukolorowy |
| Średnica koperty (od-do) | 46 - 50 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 46 mm |
| Grubość koperty | 13 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Niebieski |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Brązowy |
| Materiał paska | Skóra naturalna |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Wyświetlacz | Analogowy |
Grawerowanie 















