Cena regularna:
599,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
Koperta: stal szlachetna, srebrna
Średnica koperty: 44 mm
Grubość koperty: 11,8 mm
Tarcza: niebieska z analogowym wskazaniem czasu
Szkło: mineralne, odporne na zarysowania
Pasek: skórzany, brązowy
Szerokość paska przy kopercie: 22 mm
Zapięcie: klasyczna sprzączka
Wodoszczelność: 50 metrów (5 ATM)
Funkcje dodatkowe: datownik (dzień miesiąca i dzień tygodnia), czas 24-godzinny
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 44 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Granatowy |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Brązowy |
| Materiał paska | Skóra naturalna |
| Wodoszczelność | WR 50m |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |




Grawerowanie 















