Cena regularna:
799,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
Typ: Kwarcowy.
Funkcje: Godzina, minuta, sekunda, datownik.
Precyzja: Wysoka dokładność czasu z minimalnymi odchyleniami w codziennym użytkowaniu.
Koperta
Materiał: Stal nierdzewna 316L.
Kolor: Grafitowy.
Kształt: Okrągła.
Średnica: 44 mm.
Grubość: Około 7–8 mm.
Odporność na wodę: Do 30 metrów (3 ATM).
Szkiełko: Mineralne.
Tarcza
Kolor: Niebieski.
Indeksy: Liniowe.
Funkcje dodatkowe: Datownik dnia miesiąca.
Bransoleta
Materiał: Stal nierdzewna typu mesh (milanese).
Kolor: Grafitowy.
Szerokość: Około 22 mm.
Zapięcie: Regulowane zapięcie typu mesh umożliwiające precyzyjne dopasowanie.
Dodatkowe funkcje
Czytelność: Kontrastowe wskazówki i indeksy ułatwiające szybki odczyt godziny.
Wytrzymałość i trwałość
Wykonany z wysokiej jakości materiałów, przeznaczonych do codziennego użytkowania.
Design i estetyka
Wygląd: Minimalistyczny design z nowoczesnym, eleganckim charakterem kolekcji Norris.
Wykończenie: Matowo-polerowana stal podkreślająca stylowy i ponadczasowy wygląd zegarka.
Idealny dla
Miłośników nowoczesnej elegancji i minimalistycznego stylu.
Użytkowników poszukujących uniwersalnego zegarka do codziennych i półformalnych stylizacji.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Szary |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 42 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Niebieski |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Szary |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | WR 30m |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |




Grawerowanie 















