na wyczerpaniu
Opis
Mechanizm
Typ: Kwarcowy, szwajcarski mechanizm.
Model mechanizmu: ETA F05.115.
Funkcje: Godzina, minuta, sekunda, datownik, wskaźnik końca życia baterii (EOL).
Precyzja: Wysoka dokładność czasu z minimalnymi odchyleniami.
Koperta
Materiał: Stal nierdzewna 316L.
Średnica: 34 mm.
Grubość: 8,25 mm.
Odporność na wodę: Do 100 metrów (10 ATM).
Szkiełko: Szafirowe, odporne na zarysowania i uderzenia.
Tarcza
Kolor: Perłowy.
Indeksy: 11 diamentów.
Funkcje dodatkowe: Wskazówki i indeksy pokryte powłoką Super-LumiNova® zapewniającą czytelność w ciemności.
Bransoleta
Materiał: Stal nierdzewna.
Szerokość: 16 mm.
Zapięcie: Motylkowe z przyciskami, system szybkiej wymiany bransolety.
Dodatkowe funkcje
Luminiscencyjne wskaźniki: Wskazówki i indeksy pokryte warstwą świecącą Super-LumiNova®.
Wytrzymałość i trwałość
Wykonany z materiałów najwyższej jakości, gwarantujących długotrwałe użytkowanie.
Design i estetyka
Wygląd: Nowoczesny design łączący klasykę z elementami luksusu.
Wykończenie: Polerowana stal z matowymi akcentami.
Idealny dla
Miłośników eleganckiego stylu i szwajcarskiej precyzji.
Wymagających użytkowników ceniących jakość i trwałość.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 31 - 35 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 34 mm |
| Grubość koperty | 8 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Perłowy |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data |
| Szkiełko | Szafirowe |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Brązowy |
| Materiał paska | Skóra naturalna |
| Wodoszczelność | WR 100m |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Motylkowe |
| Typ kalendarza | Data |
| Kamienie | Diamenty |




Grawerowanie 















