na wyczerpaniu
Opis
Mechanizm
Typ: Automatyczny, szwajcarski mechanizm.
Model mechanizmu: ETA Powermatic 80.111.
Funkcje: Godzina, minuta, sekunda, datownik.
Rezerwa chodu: Do 80 godzin.
Sprężyna balansu: Nivachron™ – odporna na działanie pól magnetycznych, wstrząsy i zmiany temperatur.
Koperta
Materiał: Stal nierdzewna 316L.
Średnica: 40 mm.
Grubość: 10,9 mm.
Kształt: Okrągły zintegrowany z bransoletą.
Dekiel: Transparentny, umożliwiający podziwianie pracy mechanizmu.
Odporność na wodę: Do 100 metrów (10 ATM).
Szkiełko: Szafirowe z powłoką antyrefleksyjną, odporne na zarysowania.
Tarcza
Kolor: Niebieski z gradientowym efektem.
Wzór: Giloszowany wzór Clous de Paris.
Indeksy: Liniowe, pokryte powłoką Super-LumiNova®.
Funkcje dodatkowe: Datownik na godzinie 3.
Bransoleta
Materiał: Stal nierdzewna.
Szerokość: 21 mm.
Zapięcie: Motylkowe z przyciskami zwalniającymi.
System wymiany: Szybka wymiana paska bez użycia narzędzi.
Dodatkowe funkcje
Luminiscencyjne wskaźniki: Wskazówki i indeksy pokryte warstwą Super-LumiNova® zapewniają czytelność w ciemności.
Wytrzymałość i trwałość
Wykonany z materiałów najwyższej jakości, gwarantujących długotrwałe użytkowanie.
Design i estetyka
Wygląd: Nowoczesny design inspirowany stylem lat 70.
Wykończenie: Szczotkowana stal z polerowanymi akcentami.
Idealny dla
Miłośników klasycznego stylu z nowoczesnymi akcentami.
Osób ceniących szwajcarską precyzję i elegancję.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 40 mm |
| Grubość koperty | 11 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Niebieski |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data |
| Szkiełko | Szafirowe z antyrefleksem |
| Mechanizm | Automatyczny |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | WR 100m |
| Typ mechanizmu | Automatyczny |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Motylkowe |
| Typ kalendarza | Data |




Grawerowanie 















