na wyczerpaniu
Opis
Kolekcja: T-Lady
Mechanizm: Kwarcowy ETA kaliber F03.111 z funkcją EOL (End of Life)
Koperta: Stal nierdzewna 316L z powłoką PVD w kolorze różowego złota
Średnica koperty: 30 mm
Grubość koperty: 6.4 mm
Szkiełko: Szafirowe, odporne na zarysowania
Dekiel: Zakryty
Wodoszczelność: 50 m (5 bar)
Tarcza: Biała masa perłowa z indeksami wysadzanymi diamentami
Wskazówki: Ołówek, w kolorze różowego złota
Bransoleta: Stal nierdzewna 316L z powłoką PVD w kolorze różowego złota, z zapięciem motylkowym
Funkcje: Godziny, minuty, sekundy, data na godzinie 6
Gwarancja: 2 lata
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Różowe złoto |
| Średnica koperty (od-do) | 26 - 30 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 30 mm |
| Grubość koperty | 6 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Perłowy |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Szafirowe |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Różowe złoto |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | WR 50m |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |
| Typ kalendarza | Data |




Grawerowanie 















