Cena regularna:
2 099,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
- Model: Thomas Sabo WA0395-264-207
- Średnica koperty: 33 mm
- Materiał koperty: Stal nierdzewna, złocona
- Kolor tarczy: Biała masa perłowa
- Materiał paska: Stal nierdzewna, złocona
- Wodoodporność: 5 ATM (odporny na zachlapania, nieodpowiedni do pływania)
- Mechanizm: Kwarcowy (Miyota 2035)
- Funkcje: Wyświetlanie godzin, minut i sekund
- Szkiełko: Mineralne z powłoką szafirową
- Typ dekla: Zakręcany, stal nierdzewna
- Zapięcie: Motylkowe (Butterfly clasp)
- Grubość koperty: 12 mm
- Szerokość paska: 17 mm
- Maksymalny obwód nadgarstka: 190 mm
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Złoty |
| Średnica koperty (od-do) | 31 - 35 mm |
| Szerokość paska | 17 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 33 mm |
| Grubość koperty | 12 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Perłowy |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Złoty |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Motylkowe |
| Kamienie | Cyrkonie |




Grawerowanie 















