Cena regularna:
1 999,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
- Model: Thomas Sabo WA0139-222-203
- Średnica koperty: 43 mm
- Materiał koperty: Stal nierdzewna
- Kolor tarczy: Czarny z warstwowym wzorem
- Materiał paska: Stal nierdzewna w kolorze czarnym i srebrnym
- Wodoodporność: 5 ATM (odpowiedni do krótkiego kontaktu z wodą, np. podczas mycia rąk)
- Mechanizm: Kwarcowy (Miyota OS2A)
- Funkcje: Chronograf, wyświetlanie daty, wskaźnik 24-godzinny, godziny, minuty, sekundy
- Szkiełko: Mineralne z powłoką szafirową
- Typ dekla: Zakręcany, stal nierdzewna
- Zapięcie: Motylkowe (Butterfly clasp)
- Grubość koperty: 13 mm
- Szerokość paska: 20 mm
- Maksymalny obwód nadgarstka: 210 mm
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 20 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 43 mm |
| Grubość koperty | 13 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Czarny |
| Funkcje | Tarcza 24-godzinna,Chronograf,Data |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Motylkowe |




Grawerowanie 















