Cena regularna:
1 199,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
SPECYFIKACJA
Płeć
Męskie
Seria producenta
Maverick Chronograph 48 mm
Numer producenta
MB24
Styl
Sportowy
Waga przedmiotu
0,17 kg
Wyświetlacz
Analog
Ruch
Bateria (kwarcowa)
Rodzaj ruchu
6S21, Miyota
Funkcje
Chronograf, data, godzina, minuta, sekunda
Materiał obudowy
Stal nierdzewna
Szerokość obudowy
48 mm
Grubość obudowy
14 mm
Kształt obudowy
Okrągły
Wodoodporność
10 ATM
Kolor obudowy
Złoty
Powierzchnia
Błyszcząca
Koronka
Wkręcana
Szkło
Szkło mineralne, z powłoką szafirową
Dół obudowy
przykręcane, dno ze stali nierdzewnej
Kolor tarczy
Czarny
Materiał paska zegarka
Stal nierdzewna
Kolor paska zegarka
Złoty
Zapięcie
Zapięcie składane
Szerokość paska
24 mm
Maks. obwód nadgarstka
230 mm
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Złoty |
| Średnica koperty (od-do) | 46 - 50 mm |
| Szerokość paska | 24 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 48 mm |
| Grubość koperty | 14 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Czarny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Chronograf,Data |
| Szkiełko | Szafirowe |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Złoty |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 10 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |
| Typ kalendarza | Data |
Grawerowanie 















