Cena regularna:
1 199,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
SPECYFIKACJA
Płeć
Męskie
Seria producenta
CEO Tech 44 mm
Numer producenta
CE4108
Styl
Nowoczesny, sportowy
Waga przedmiotu
0,11 kg
Wyświetlacz
Analog
Ruch
Bateria (kwarcowa)
Rodzaj ruchu
2415, Miyota
Funkcje
Data, godzina, minuta, sekunda
Materiał obudowy
Stal nierdzewna
Szerokość obudowy
44 mm
Grubość obudowy
13 mm
Kształt obudowy
Okrągły
Wodoodporność
10 ATM
Kolor obudowy
Srebrny
Powierzchnia
Matowa, polerowana
Koronka
Wkręcana
Szkło
Szkło mineralne, z powłoką szafirową
Dół obudowy
przykręcane, dno ze stali nierdzewnej
Kolor tarczy
Ciemnoszary
Materiał paska zegarka
Skóra naturalna
Kolor paska zegarka
Czarny
Zapięcie
Zapięcie na klamrę
Szerokość paska
27 mm
Maks. obwód nadgarstka
210 mm
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 27 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 44 mm |
| Grubość koperty | 13 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Ciemnoszary |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data |
| Szkiełko | Szafirowe |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Czarny |
| Materiał paska | Skóra naturalna |
| Wodoszczelność | 10 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |
| Typ kalendarza | Data |
Grawerowanie 















