Cena regularna:
1 749,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
- Mechanizm: Szwajcarski mechanizm kwarcowy Ronda 5030.D
- Materiał koperty: Wysokiej jakości stal nierdzewna 316L z powłoką PVD w kolorze różowego złota
- Średnica koperty: 44 mm
- Grubość koperty: 13 mm
- Pasek: Niebieski silikonowy z klasyczną sprzączką
- Tarcza: Niebieska z podświetlanymi wskazówkami i indeksami
- Szkło: Antyrefleksyjne szkło szafirowe
- Koronka: Zakręcana
- Wodoodporność: 10 ATM (odporny na zanurzenie do 100 metrów)
- Funkcje dodatkowe: Chronograf, datownik
- Dekiel: Zakręcany, stalowy z logo WRC
- Waga: 140 g
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 28 |
| Wyposażenie | Pasek HRM |
| Średnica koperty (dokładnie) | 44 mm |
| Grubość koperty | 13 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Niebieski |
| Funkcje | Tarcza 24-godzinna,Chronograf,Data |
| Szkiełko | Szafirowe z antyrefleksem |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Niebieski |
| Materiał paska | Silikonowy / Gumowy |
| Wodoszczelność | 10 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |




Grawerowanie 















