Cena regularna:
549,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
Koperta: stal szlachetna w kolorze czarnym
Średnica koperty: 50 mm
Grubość koperty: 12 mm
Tarcza: czarna z datownikiem dnia miesiąca, dnia tygodnia i wskaźnikiem 24-godzinnym
Szkiełko: mineralne
Bransoleta: stal szlachetna w kolorze czarnym
Szerokość bransolety: 24 mm
Wodoszczelność: 5 ATM (odporny na zachlapania)
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Czarny |
| Średnica koperty (od-do) | 46 - 50 mm |
| Szerokość paska | 24 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 50 mm |
| Grubość koperty | 12 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Czarny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data,Dzień tygodnia |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Czarny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | WR 50m |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Typ kalendarza | Dzień miesiąca, dzień tygodnia, |




Grawerowanie 















