na wyczerpaniu
Opis
Koperta: stal szlachetna, złocona metodą PVD
Średnica koperty: 38 mm
Grubość koperty: 9 mm
Tarcza: złota z szlifem słonecznym, kryształowe indeksy
Szkiełko: mineralne
Bransoleta: stal szlachetna typu mesh, złocona
Szerokość bransolety: 18 mm
Wodoszczelność: 3 ATM (odporny na zachlapania)
Funkcje dodatkowe: datownik dni tygodnia i miesiąca
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolekcja | BLAKE |
| Kolor koperty | Złoty |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Szerokość paska | 18 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 38 mm |
| Grubość koperty | 9 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Złoty |
| Funkcje | Tarcza 24-godzinna,Chronograf,Data |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Złoty |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 3 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Regulowane |
| Typ kalendarza | Dzień miesiąca, dzień tygodnia, |
| Kamienie | Cyrkonie |




Grawerowanie 















