Cena regularna:
499,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
Zegarek Tommy Hilfiger 1710496 Ryder wyróżnia się wysoką jakością wykonania oraz eleganckim designem. Jego koperta wykonana jest z wysokiej jakości stali szlachetnej 316L, co gwarantuje odporność na uszkodzenia mechaniczne, zarysowania i korozję. Dodatkowo, materiał ten jest hipoalergiczny, co zmniejsza ryzyko reakcji alergicznych u osób o wrażliwej skórze. Zegarek wyposażony jest w szkło mineralne, charakteryzujące się wysoką elastycznością i odpornością na uderzenia, co sprawia, że świetnie sprawdzi się zarówno w codziennym użytkowaniu, jak i podczas aktywności sportowych. Pasek z wysokiej jakości skóry naturalnej zapewnia komfort noszenia, nie uwiera i nie obciera nadgarstka. Zapięcie na sprzączkę ułatwia zakładanie i zdejmowanie zegarka, a jego solidne wykonanie chroni przed przypadkowym rozpięciem.
Zegarek jest wyposażony w wielofunkcyjną tarczę z niebieskim cyferblatem, co nadaje mu wyjątkowego charakteru. Posiada funkcje takie jak wskazanie daty i dnia tygodnia. Model ten ma średnicę koperty wynoszącą 44 mm i jest wodoodporny do 5 ATM, co oznacza, że nadaje się do noszenia podczas prysznica. Jest objęty 2-letnią gwarancją.
- Materiał koperty: Stal szlachetna 316L, która zapewnia odporność na uszkodzenia mechaniczne, zarysowania i korozję oraz jest hipoalergiczna.
- Szkło: Mineralne, charakteryzujące się elastycznością i odpornością na uderzenia oraz zarysowania.
- Pasek: Wysokiej jakości skóra naturalna, lekka i komfortowa w noszeniu, z bardzo wygodnym zapięciem na sprzączkę.
- Średnica koperty: 44 mm.
- Wodoszczelność: 5 ATM, co oznacza, że zegarek jest odpowiedni do prysznica.
- Mechanizm: Seiko Instruments Inc., umieszczony wewnątrz koperty.
- Funkcje: Godziny pokazywane analogowym wskazaniem, kalendarz z datą na tarczy.
- Kolor tarczy: Niebieski, z wielokolorową kopertą i złotymi detalami wskazówek.
- Długość: Gents (męski).
- Model: 1710496.
- Kategoria: Zegarki.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 21 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 44 mm |
| Grubość koperty | 11 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Niebieski |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data,Dzień tygodnia |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Brązowy |
| Materiał paska | Skóra naturalna |
| Wodoszczelność | WR 50m |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |
| Typ kalendarza | Dzień miesiąca, dzień tygodnia, |




Grawerowanie 















