Cena regularna:
549,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
SPECYFIKACJA
Marka
Tommy Hilfiger
Symbol
1710475
Grubość koperty
10 mm
Kolor paska/bransolety
Niebieski
Kolor tarczy
Granatowy
Kształt tarczy
Okrągły
Mechanizm
Kwarcowy
Obwód maksymalny
200 mm
Pasek/bransoleta
Skórzany
Rodzaj tarczy
Wskazówkowa
Szerokość koperty
44 mm
Szerokość paska/bransolety
21 mm
Klasa wodoszczelności
WR50
Szkło
Mineralne
Funkcje
Mineralne szkło, datownik, pasek skórzany, stal nierdzewna
Pudełko w komplecie
Tak
Płeć
Męskie
Kolor koperty
Różowe złoto
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Różowe złoto |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 21 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 44 mm |
| Grubość koperty | 10 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Granatowy |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data,Dzień tygodnia |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Niebieski |
| Materiał paska | Skóra |
| Wodoszczelność | WR 50m |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |
| Typ kalendarza | Dzień miesiąca, dzień tygodnia, |
Grawerowanie 















