na wyczerpaniu
Opis
SPECYFIKACJA
PŁEĆ
Męski
PRODUCENT
Timex
POCHODZENIE MARKI
USA
WODOSZCZELNOŚĆ
5 ATM (50m)
MECHANIZM
Kwarcowy
MATERIAŁ KOPERTY
Stal szlachetna
KSZTAŁT KOPERTY
Okrągła
KOLOR KOPERTY
Srebrny
RODZAJ SZKIEŁKA
Mineralne
KOLOR TARCZY
Granatowy
TYP PASKA
Pasek
MATERIAŁ PASKA
Skórzany
KOLOR PASKA
Brązowy
CECHY ZEGARKA
Czas działania baterii- 2 lata, Datownik, Nickel free, Sekundnik
STYL
Elegancki, Klasyczny, Modowy
WYMIARY/WAGA
45 mm x 45 mm x 12 mm, 63g
OKRES GWARANCJI
2 lata, ogólnopolska, realizowana przez producenta
Szerokość Paska
20 mm
Nr Katalogowy
TW2V29000
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 20 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 45 mm |
| Grubość koperty | 12 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Granatowy |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Brązowy |
| Materiał paska | Skóra |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |
| Typ kalendarza | Data |
Grawerowanie 















