na wyczerpaniu
Opis
SPECYFIKACJA
PŁEĆ
Męski
PRODUCENT
Timex
POCHODZENIE MARKI
USA
WODOSZCZELNOŚĆ
3 ATM (30m)
MECHANIZM
Kwarcowy
MATERIAŁ KOPERTY
Stal szlachetna
KSZTAŁT KOPERTY
Okrągła
RODZAJ SZKIEŁKA
Mineralne
KOLOR TARCZY
Czarny
TYP PASKA
Bransoleta
MATERIAŁ PASKA
Stalowa
KOLOR PASKA
Srebrny
CECHY ZEGARKA
Fosforyzujące wskazówki, Neobrite, Nickel free, Sekundnik
STYL
Casualowy, Elegancki, Klasyczny
WYMIARY/WAGA
40mm x 40mm x 11mm / 70g
Nr Katalogowy
TW2R71500
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Szerokość paska | 20 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 40 mm |
| Grubość koperty | 11 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Czarny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 3 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |
Grawerowanie 















