na wyczerpaniu
Opis
SPECYFIKACJA
PŁEĆ
Damski, Unisex
PRODUCENT
Timex
POCHODZENIE MARKI
USA
WODOSZCZELNOŚĆ
3 ATM (30m)
MECHANIZM
Kwarcowy
MATERIAŁ KOPERTY
Tworzywo sztuczne
KSZTAŁT KOPERTY
Okrągła
KOLOR KOPERTY
Różowy
RODZAJ SZKIEŁKA
Akrylowe
KOLOR TARCZY
Biały
TYP PASKA
Pasek
MATERIAŁ PASKA
Tkanina
KOLOR PASKA
Niebieski, Wielokolorowy
CECHY ZEGARKA
Nickel free, Sekundnik
STYL
Casualowy, Elegancki, Klasyczny, Modowy
WYMIARY/WAGA
29mm x 29mm x 9mm / 14g.
Szerokość Mocowania
16mm
Nr Katalogowy
T89001
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Średnica koperty (od-do) | 26 - 30 mm |
| Szerokość paska | 16 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 29 mm |
| Grubość koperty | 9 mm |
| Rodzaj koperty | Tworzywo sztuczne |
| Kolor tarczy | Biały |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Akrylowe |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Wielokolorowy |
| Materiał paska | Tkanina |
| Wodoszczelność | 3 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
Grawerowanie 















