na wyczerpaniu
Opis
SPECYFIKACJA
Płeć
Męskie
Seria producenta
Ocean Pioneer 45 mm
Numer producenta
SMWGN0001180
Styl
Sportowy
Waga przedmiotu
0,10 kg
Wyświetlacz
Analog
Ruch
Bateria (kwarcowa)
Rodzaj ruchu
515, Ronda, produkcja szwajcarska
Funkcje
Data, godzina, minuta, sekunda
Materiał obudowy
Plastik z recyklingu
Szerokość obudowy
45 mm
Grubość obudowy
12 mm
Kształt obudowy
Okrągły
Wodoodporność
20 ATM
Kolor obudowy
Czarny
Powierzchnia
Matowa
Koronka
Wkręcany
Szkło
antyrefleksyjne, szkło szafirowe
Dół obudowy
przykręcane, dno ze stali nierdzewnej
Kolor tarczy
Czarny
Materiał paska zegarka
Krzem
Kolor paska zegarka
Czarny
Zapięcie
Zapięcie na klamrę
Szerokość paska
27 mm
Maks. obwód nadgarstka
220 mm
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Czarny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 27 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 45 mm |
| Grubość koperty | 12 mm |
| Rodzaj koperty | Plastik |
| Kolor tarczy | Czarny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data |
| Szkiełko | Szafirowe z antyrefleksem |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Czarny |
| Materiał paska | Tworzywo sztuczne |
| Wodoszczelność | WR 200m |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Zapięcie | Klamerka |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Typ kalendarza | Data |
Grawerowanie 















