Cena regularna:
1 069,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
Typ: Kwarcowy, szwajcarski mechanizm
Model mechanizmu: Ronda 6004.D
Funkcje: Godzina, minuta, sekunda, datownik
Precyzja: Wysoka dokładność czasu z minimalnymi odchyleniami
Koperta
Materiał: Stal nierdzewna 316L
Średnica: 42 mm
Grubość: Około 11 mm
Odporność na wodę: Do 100 metrów (10 ATM)
Szkiełko: Szafirowe, odporne na zarysowania i uderzenia
Tarcza
Kolor: Srebrny / biały
Indeksy: Arabskie cyfry i znaczniki ułatwiające odczyt czasu
Funkcje dodatkowe: Datownik pokazujący aktualną datę
Bransoleta / Pasek
Materiał: Pasek ze skóry naturalnej
Szerokość: Około 21 mm
Zapięcie: Tradycyjne zapięcie typu klamra
Dodatkowe funkcje
Luminiscencyjne wskaźniki: Wskazówki i indeksy pokryte warstwą świecącą po wcześniejszym naświetleniu
Wytrzymałość i trwałość
Wykonany z materiałów najwyższej jakości, gwarantujących długotrwałe użytkowanie i wysoką odporność na zarysowania oraz codzienne zużycie
Design i estetyka
Wygląd: Klasyczny, elegancki design z uniwersalnym stylem
Wykończenie: Połączenie polerowanej stali z kontrastującym paskiem
Idealny dla: Miłośników klasycznych zegarków z nutą elegancji i praktyczności w codziennym użytkowaniu
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 21 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 42 mm |
| Grubość koperty | 11 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Biały |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data |
| Szkiełko | Szafirowe z antyrefleksem |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Niebieski |
| Materiał paska | Skóra naturalna |
| Wodoszczelność | 10 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |
| Typ kalendarza | Data |




Grawerowanie 















