Spinnaker SP-5121-33 Bradner GMT Automatic - zegarek
Cena regularna:
1 899,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
-
Mechanizm:
- Typ: Automatyczny Seiko NH34 GMT
- Funkcje: Godzina, minuta, sekunda, data, GMT (druga strefa czasowa)
- Rezerwa chodu: 41 godzin
-
Obudowa:
- Materiał: Stal nierdzewna
- Średnica: 42 mm
- Grubość: 15 mm
- Szkło: Szafirowe z powłoką antyrefleksyjną
- Bezel: Wewnętrzny obrotowy bezel
-
Tarcza:
- Kolor: Uniform Grey (jednolity szary)
- Indeksy: Luminescencyjne Swiss Super-LumiNova
-
Pasek:
- Materiał: Stal nierdzewna
- Szerokość: 20 mm
- Zapięcie: Składane z blokadą bezpieczeństwa
- Dodatkowy pasek: Gumowy
-
Wodoszczelność:
- Do 180 metrów (18 ATM)
-
Inne cechy:
- Waga: 167 g
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 22 |
| Wyposażenie | Dodatkowy pasek |
| Średnica koperty (dokładnie) | 42 mm |
| Grubość koperty | 15 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Szary |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data |
| Szkiełko | Szafirowe z antyrefleksem |
| Mechanizm | Automatyczny |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | WR 200m |
| Typ mechanizmu | Automatyczny |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | FOLD-OVER CLASP |




Grawerowanie 















