Spinnaker SP-5096-01 Cahill Automatic - zegarek
na wyczerpaniu
Opis
-
Mechanizm:
- Automatyczny Seiko NH35
-
Obudowa:
- Materiał: Stal nierdzewna 316L
- Średnica: 44 mm
- Grubość: 14 mm
- Kolor: Srebrny
- Szkło: Szafirowe z powłoką antyrefleksyjną
- Koronka: Zakręcana
-
Tarcza:
- Kolor: Czarny
- Tekstura: Piaskowa
- Wskaźniki: Srebrne w stylu Mercedesa
- Funkcje: Wskazanie godzin, minut, sekund, daty
- Podświetlenie: Luminescencyjne wskazówki i indeksy
-
Bezel:
- Typ: Obrotowy
- Funkcja: Dual time
-
Pasek:
- Materiał: Skóra
- Kolor: Brązowy
- Szerokość: 22 mm
- Zapięcie: Klamra
-
Wodoszczelność:
- Do 300 metrów (30 ATM)
-
Inne cechy:
- Waga: 100 g
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 22 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 44 mm |
| Grubość koperty | 14 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Czarny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data |
| Szkiełko | Szafirowe z antyrefleksem |
| Mechanizm | Automatyczny |
| Kolor paska | Brązowy |
| Materiał paska | Skóra naturalna |
| Wodoszczelność | WR 300MT |
| Typ mechanizmu | Automatyczny |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |




Grawerowanie 















