na wyczerpaniu
Opis
Koperta: Stal nierdzewna pokryta czarną powłoką PVD, średnica 42,4 mm
Szkło: Szafirowe, odporne na zarysowania
Wodoszczelność: 20 ATM (200 metrów)
Pasek: Czarny pasek z tkaniny
Funkcje dodatkowe: Obrotowy bezel z kompasem, Lumibrite na indeksach i wskazówkach, datownik
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Czarny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 45 mm |
| Grubość koperty | 12 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Grafitowy |
| Szkiełko | Szafirowe |
| Mechanizm | Automatyczny |
| Kolor paska | Czarny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | WR 200m |
| Typ mechanizmu | Automatyczny |
| Zapięcie | Z przyciskiem |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Typ kalendarza | Data |




Grawerowanie 















