Cena regularna:
1 029,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
Koperta: Stal nierdzewna, średnica 42,2 mm, grubość 11,7 mm
Tarcza: Czarna z funkcją chronografu, świecące wskazówki i markery
Szkło: Hardlex
Wodoodporność: 100 metrów
Funkcje: Chronograf, datownik
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 42 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Czarny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | WR 100m |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
Produkty powiązane
989,00 zł
Cena regularna:
1 169,00 zł
Wysyłka w: 24 godziny
999,00 zł
Cena regularna:
1 149,00 zł
Wysyłka w: 24 godziny
949,00 zł
Cena regularna:
1 249,00 zł
Wysyłka w: 24 godziny
999,00 zł
Cena regularna:
1 189,00 zł
Wysyłka w: 24 godziny
1 019,00 zł
Cena regularna:
1 229,00 zł
Wysyłka w: 24 godziny
999,00 zł
Cena regularna:
1 069,00 zł
Wysyłka w: 24 godziny
999,00 zł
Cena regularna:
1 199,00 zł
Wysyłka w: 24 godziny
1 049,00 zł
Cena regularna:
1 199,00 zł
Wysyłka w: 24 godziny
1 599,00 zł
Cena regularna:
1 719,00 zł
Wysyłka w: 24 godziny
1 549,00 zł
Cena regularna:
1 799,00 zł
Wysyłka w: 24 godziny
1 519,00 zł
Cena regularna:
1 799,00 zł
Wysyłka w: 24 godziny
1 529,00 zł
Cena regularna:
2 029,00 zł
Wysyłka w: 24 godziny
1 529,00 zł
Cena regularna:
2 329,00 zł
Wysyłka w: 24 godziny
1 399,00 zł
Cena regularna:
2 400,00 zł
Wysyłka w: 24 godziny




Grawerowanie 















