na wyczerpaniu
Opis
- Mechanizm: Cyfrowy
- Wymiary koperty: 42.5 x 35.8 mm
- Grubość koperty: 10 mm
- Materiał koperty: Aluminium, materiał syntetyczny
- Kolor koperty: Czarny
- Szkiełko: Ekran dotykowy TFT
- Pasek: Materiał syntetyczny, kolor zielony
- Typ zapięcia: Fibbia ardiglione
- Wodoodporność: IP68 (odporność na pył i wodę)
- Funkcje dodatkowe: Monitorowanie tętna, krokomierz, monitorowanie snu, powiadomienia o wiadomościach i połączeniach, sterowanie muzyką i kamerą, budzik, kalendarz
- Łączność: Bluetooth
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Czarny |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Szerokość paska | 20 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 36 mm |
| Grubość koperty | 10 mm |
| Rodzaj koperty | Aluminium |
| Kolor tarczy | Czarny |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Zielony |
| Materiał paska | Silikonowy / Gumowy |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Wielofunkcyjny |
| Zapięcie | Klamerka |




Grawerowanie 















