średnia ilość
Opis
- Model: R3251545003
- Kolekcja: S-02
- Średnica koperty: 46 mm
- Materiał koperty: Stal nierdzewna
- Materiał paska: Silikonowy pasek
- Szkło: Mineralne
- Wyświetlacz: LCD
- Wodoodporność: IP67
- Mechanizm: Kwarcowy
- Funkcje:
- Monitorowanie tętna
- Licznik kalorii
- Odbieranie połączeń
- Powiadomienia z telefonu
- Budzik
- Stoper
- Sterowanie muzyką
- Śledzenie snu
- Kolor: Czarny z pomarańczowymi akcentami
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Czarny |
| Średnica koperty (od-do) | 46 - 50 mm |
| Szerokość paska | 22 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 46 mm |
| Grubość koperty | 13 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Czarny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Kolor paska | Czarny |
| Materiał paska | Silikonowy / Gumowy |
| Wyświetlacz | Wielofunkcyjny |
| Zapięcie | Klamerka |




Grawerowanie 















