na wyczerpaniu
Opis
- Materiał koperty: Plastik
- Średnica koperty: 40 mm
- Grubość koperty: 14 mm
- Kolor koperty: Czarny
- Kolor tarczy: Szary
- Rodzaj szkła: Plastikowe
- Materiał paska: Poliuretan
- Kolor paska: Czerwony
- Rodzaj zapięcia: Sprzączka na bolce
- Mechanizm: Kwarcowy (na baterię)
- Funkcje: Chronograf, data, godzina, minuta, sekunda, dzień tygodnia
- Wodoodporność: 10 ATM (odporny na zanurzenie, odpowiedni do pływania i snorkelingu)
- Oświetlenie: Podświetlenie tła
- Typ bezela: Stały
- Dekiel: Stal nierdzewna, wciskany
- Maksymalny obwód nadgarstka: 210 mm
- Waga: 40 g
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Czarny |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Szerokość paska | 22 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 40 mm |
| Grubość koperty | 14 mm |
| Rodzaj koperty | Plastikowe |
| Kolor tarczy | Szary |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Plastikowe |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Czerwony |
| Materiał paska | Silikonowy / Gumowy |
| Wodoszczelność | 10 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Cyfrowy |
| Zapięcie | Klamerka |




Grawerowanie 















