na wyczerpaniu
Opis
- Model: R3251540002
- Kolekcja: 670
- Średnica koperty: 45 mm
- Materiał koperty: Stal nierdzewna
- Materiał paska: Skóra cielęca
- Kolor paska: Niebieski
- Kolor tarczy: Niebieski
- Wyświetlacz: Analogowy
- Szkło: Mineralne, hartowane
- Wodoodporność: 5 ATM (50 metrów)
- Mechanizm: Kwarcowy
- Funkcje:
- Wskazanie godziny, minut i sekund
- Datownik
- Chronograf
- Format 24-godzinny
- Luminescencyjne wskazówki i indeksy
- Zapięcie: Składane zapięcie
- Grubość koperty: 11 mm
- Styl: Sportowy
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 22 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 45 mm |
| Grubość koperty | 11 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Niebieski |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Niebieski |
| Materiał paska | Skóra naturalna |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Zapięcie | Klamerka |
| Wyświetlacz | Analogowy |




Grawerowanie 















