na wyczerpaniu
Opis
- Model: R3251539001
- Kolekcja: Save the Ocean
- Średnica koperty: 43 mm
- Materiał koperty: RHDPE (tworzywo z recyklingu)
- Materiał paska: Recyklingowany PET
- Kolor paska: Niebieski
- Kolor tarczy: Niebieski sunray
- Wyświetlacz: Analogowy
- Szkło: Mineralne
- Wodoodporność: 5 ATM (50 metrów)
- Mechanizm: Kwarcowy, Miyota 2115
- Funkcje:
- Wskazanie godziny, minut i sekund
- Datownik
- Luminescencyjne wskazówki i indeksy
- Zapięcie: Klamra
- Styl: Sportowy
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Niebieski |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 22 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 43 mm |
| Grubość koperty | 12 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Niebieski |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Niebieski |
| Materiał paska | Tworzywo sztuczne |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |




Grawerowanie 















