na wyczerpaniu
Opis
- Model: R3251282003
- Kolekcja: S-03
- Średnica koperty: 39 mm
- Materiał koperty: Stal nierdzewna
- Kolor koperty: Niebieski
- Materiał paska: Silikon
- Kolor paska: Niebieski
- Kolor tarczy: Czarny
- Wyświetlacz: Cyfrowy, dotykowy
- Szkło: Mineralne, hartowane
- Wodoodporność: Brak (0 ATM)
- Mechanizm: Kwarcowy (zasilany baterią)
- Funkcje:
- Alarm
- Bluetooth do rozmów
- Licznik kalorii
- Datownik
- Monitorowanie tętna
- Krokomierz
- Funkcje multisportowe
- Sterowanie muzyką
- Znajdź telefon
- Monitorowanie snu
- Stoper
- Powiadomienia pogodowe
- Zapięcie: Klamra
- Grubość koperty: 11 mm
- Maksymalny obwód nadgarstka: 200 mm
- Styl: Sportowy
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Niebieski |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Szerokość paska | 22 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 39 mm |
| Grubość koperty | 11 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Czarny |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Niebieski |
| Materiał paska | Silikonowy / Gumowy |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Wielofunkcyjny |
| Zapięcie | Klamerka |




Grawerowanie 















