na wyczerpaniu
Opis
- Model: R3251278001
- Kolekcja: EX-11
- Średnica koperty: 20 mm
- Materiał koperty: Tworzywo sztuczne
- Kolor koperty: Czarny
- Materiał paska: Plastik
- Kolor paska: Czarny
- Kolor tarczy: Czarny
- Wyświetlacz: Cyfrowy
- Szkło: Mineralne, hartowane
- Wodoodporność: 0 ATM (nieodporny na wodę)
- Mechanizm: Kwarcowy (zasilany baterią)
- Funkcje:
- Alarm
- Licznik kalorii
- Datownik
- Monitorowanie tętna
- Krokomierz
- Funkcje multisportowe
- Sterowanie muzyką
- Stoper
- Wskaźnik pogody
- Wskazanie godziny, minut i sekund
- Zapięcie: Klamra
- Maksymalny obwód nadgarstka: 210 mm
- Grubość koperty: 12 mm
- Styl: Sportowy
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Czarny |
| Średnica koperty (od-do) | 20 - 25 mm |
| Szerokość paska | 18 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 20 mm |
| Grubość koperty | 12 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Czarny |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Czarny |
| Materiał paska | Plastik |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Cyfrowy |
| Zapięcie | Klamerka |
| Typ kalendarza | Dzień miesiąca, dzień tygodnia, |




Grawerowanie 















