na wyczerpaniu
Opis
-
Płeć Panie
Seria producenta The Ace
Nr art. ACSG-A03
Kod EAN 8720039330429
Styl elegancki
Waga produktu [kg] 0,07
Wyświetlacz analogowy
Bateria (kwarc)
Typ ruchu Miyota
Funkcje Godzina, Minuta, Sekunda
Materiał obudowy Stal nierdzewna
Szerokość obudowy [mm] 33
Grubość obudowy [mm] 8
Kształt koperty Okrągły
Wodoodporność [ATM] 3
Kolor obudowy Złoty
Matowa powierzchnia, polerowana
Szkło hartowane, szkło mineralne
Obudowa Spód wciśnięty, spód ze stali nierdzewnej
Kolor tarczy srebrny
Materiał paska do zegarka Stal nierdzewna
Pasek do zegarka kolor złoty
Zapięcie składane
Szerokość paska [mm] 18
Maks. obwód nadgarstka [mm] 180

Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Złoty |
| Średnica koperty (od-do) | 31 - 35 mm |
| Szerokość paska | 18 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 33 mm |
| Grubość koperty | 8 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Srebrny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Złoty |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 3 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |
| Typ kalendarza | Data |




Grawerowanie 















