na wyczerpaniu
Opis
Zegarek Police PEWJK2226704 z serii Salkantay to elegancki męski model, który łączy nowoczesny design z funkcjonalnością. Posiada stalową kopertę o średnicy 45 mm, co nadaje mu wyrafinowany wygląd. Tarcza zegarka w kolorze srebrnym podkreślona jest przez srebrne wskazówki i indeksy oraz dwie czarne subtarcze co nadaje mu minimalistyczny, ale wyrazisty styl. Zegarek jest napędzany precyzyjnym mechanizmem kwarcowym, a stalowa bransoleta zapewnia wygodę i trwałość.
Dodatkowo, model ten posiada funkcję chronografu oraz wyświetlanie daty, co sprawia, że jest nie tylko stylowy, ale również praktyczny w codziennym użytkowaniu. Zegarek ma wodoodporność na poziomie 3 ATM, dzięki czemu jest odporny na przypadkowe zachlapania i krótkie zanurzenie w wodzie.
- Marka: Police
- Model: Salkantay PEWJK2226704
- Mechanizm: Kwarcowy
- Koperta: Stal nierdzewna, srebrna
- Średnica koperty: 45 mm
- Grubość koperty: 12 mm
- Tarcza: Srebrna
- Pasek: Stal nierdzewna, srebrny
- Zapięcie: Zatrzaskowe
- Wodoszczelność: 3 ATM
- Funkcje dodatkowe: Chronograf, wyświetlanie daty
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 22 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 45 mm |
| Grubość koperty | 12 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Srebrny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data,Dzień tygodnia |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 3 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |
| Typ kalendarza | Dzień miesiąca, dzień tygodnia, |




Grawerowanie 















