Paul Rich PR-46698 - zegarek
na wyczerpaniu
Opis
• Marka: Paul Rich
• Model: PR-46698
• Kolekcja: Mercer Aventurine Rose Gold Blue
• Typ: zegarek męski
• Mechanizm: kwarcowy
• Sposób zasilania: bateria
• Wyświetlanie czasu: analogowe
• Kolor tarczy: niebieski
• Kolor koperty: różowe złoto
• Materiał koperty: stal nierdzewna
• Szerokość koperty: 40,5 mm
• Grubość koperty: 11 mm
• Szkiełko: mineralne utwardzane
• Kolor bransolety: różowe złoto
• Materiał bransolety: stal szlachetna / stal nierdzewna
• Szerokość bransolety: 20 mm
• Zapięcie: motylkowe z przyciskami
• Wodoszczelność: 5 ATM
• Funkcje: datownik, godziny, minuty, sekundy
• Podświetlenie: luminescencyjne wskazówki i indeksy
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Różowe złoto |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 20 |
| Wyposażenie | Pasek HRM |
| Średnica koperty (dokładnie) | 41 mm |
| Grubość koperty | 11 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Niebieski |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Różowe złoto |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |
| Typ kalendarza | Data |
Grawerowanie 















