PICTO R44005-R001 Unisex Watch Ghost Nets Pink Reef - zegarek
na wyczerpaniu
Opis
- Mechanizm: Kwarcowy Miyota 2025
- Koperta: Plastik z recyklingu sieci rybackich, średnica 40 mm, grubość 9 mm
- Szkło: Hartowane szkło mineralne, odporne na zarysowania
- Wodoodporność: 5 ATM (50 metrów) – odporny na zachlapania, nie nadaje się do pływania
- Tarcza: Różowa (Pink Reef) z minimalistycznym designem
- Koronka: Wciskana
- Pasek: Granatowy pasek z recyklingowanego plastiku, szerokość 20 mm, z zapięciem na klamrę
- Waga: 50 gramów
- Funkcje: Godzina, minuta
- Styl: Ekologiczny, nowoczesny
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Niebieski |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Szerokość paska | 20 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 40 mm |
| Grubość koperty | 9 mm |
| Rodzaj koperty | Plastikowe |
| Kolor tarczy | Fioletowy |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Niebieski |
| Materiał paska | Tworzywo sztuczne |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |




Grawerowanie 















