PICTO 43377-6620MG Unisex Watch Dusty Green - zegarek
na wyczerpaniu
Opis
- Mechanizm: Kwarcowy
- Typ zegarka: Analogowy
- Średnica koperty: 40 mm
- Materiał koperty: Stal nierdzewna
- Kolor koperty: Złoty
- Kolor tarczy: Zielony
- Szkło: Szkło mineralne hartowane
- Wodoszczelność: 5 ATM (odporny na zachlapania i deszcz)
- Pasek: Skórzany, zielony
- Szerokość paska: 20 mm
- Zapięcie: Klamra
- Grubość koperty: 9 mm
- Waga: 50 g
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Złoty |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Szerokość paska | 20 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 40 mm |
| Grubość koperty | 9 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Zielony |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Zielony |
| Materiał paska | Skóra naturalna |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |




Grawerowanie 















