Cena regularna:
1 499,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
Kolekcja: Mako
Mechanizm: Automatyczny Orient Caliber F6722, z funkcją stop-sekundy (hacking) i możliwością ręcznego nakręcania. Posiada rezerwę chodu wynoszącą około 40 godzin.
Koperta: Stal nierdzewna
Średnica koperty: 39,9 mm
Grubość koperty: 12,8 mm
Szkiełko: Szafirowe, odporne na zarysowania
Dekiel: Zakręcany
Wodoszczelność: 200 m (20 bar)
Tarcza: Niebieska, indeksy pałeczkowe, luminescencyjne wskazówki, datownik na godzinie 3
Bezel: Stal nierdzewna, jednokierunkowy, 120-klikalny
Bransoleta: Stal nierdzewna z zapięciem typu foldover z zabezpieczeniem
Funkcje: Godziny, minuty, sekundy, data
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 40 mm |
| Grubość koperty | 12 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Granatowy |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Szafirowe |
| Mechanizm | Automatyczny |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | WR 200m |
| Typ mechanizmu | Automatyczny |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | FOLD-OVER CLASP |




Grawerowanie 















