na wyczerpaniu
Opis
- Marka: Orient
- Kolekcja: Camper
- Styl: Klasyczny
- Mechanizm Typ: Automatyczny
- Kaliber: Cal.F6922
- Produkcja: Japonia
- Rezerwa Chodu: 40 godzin (w przybliżeniu)
- Dokładność: +25 sek. do -15 sek. na dobę
- Wibracje: 21,600 Vibration/hours
- Koperta Materiał: Stal nierdzewna
- Koperta Kolor: Srebrny
- Koperta Średnica: 41.9 mm
- Koperta Grubość: 12.1 mm
- Szkiełko: Kryształowe
- Bezel: Stały
- Dekiel: Przezroczysty
- Tarcza Kolor: Zielony
- Pasek Materiał: Skóra
- Pasek Kolor: Brązowy
- Zapięcie: Klamerka
- Szerokość Ucha: 22 mm
- Wodoszczelność: 50 metrów (5 bar)
- Funkcje: Godzina, Minuta, Sekunda, Data, Dzień, Lume, Mechanizm stop-sekundy
- Ilość Kamieni: 22 kamienie
- Dodatkowe Informacje: Możliwość nakręcania ręcznego
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 22 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 42 mm |
| Grubość koperty | 12 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Zielony |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data |
| Szkiełko | Mineralne |
| Kolor paska | Zielony |
| Materiał paska | Skóra naturalna |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |
| Typ kalendarza | Data |




Grawerowanie 















