Cena regularna:
1 299,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
- Kaliber mechanizmu: F6724, automatyczny z możliwością ręcznego nakręcania, hacking
- Materiał koperty: Stal nierdzewna
- Średnica koperty: 40,5 mm
- Grubość koperty: 11,8 mm
- Długość od uszka do uszka: 46,8 mm
- Szkiełko: Wypukłe, mineralne
- Kolor tarczy: Biały
- Wodoszczelność: 30 m
- Koronka: Pchnięcie / Ciągnienie
- Materiał ramki: Stal nierdzewna
- Materiał paska: Skórzany (brązowy)
- Zapięcie paska: Klamerka
- Szerokość paska: 21 mm
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Złoty |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 40 mm |
| Grubość koperty | 10 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Srebrny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Automatyczny |
| Kolor paska | Brązowy |
| Materiał paska | Skóra naturalna |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Automatyczny |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |
| Typ kalendarza | Data |




Grawerowanie 















