Cena regularna:
449,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
-
Kolekcja
RUNWAY
Kolor koperty
Dwukolorowy
Średnica koperty (dokładnie)
40 mm
Grubość koperty
9 mm
Rodzaj koperty
Stal nierdzewna
Kolor tarczy
SILVER
Funkcje
Tarcza 12-godzinna
Rodzaj
Damski
Szkiełko
Mineralne
Mechanizm
Kwarcowy
Kolor paska
Dwukolorowy
Materiał paska
Stal nierdzewna
Wodoszczelność
5 ATMEAN 4051432904530
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolekcja | RUNWAY |
| Kolor koperty | Dwukolorowy |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 40 mm |
| Grubość koperty | 9 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | SILVER |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Dwukolorowy |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 5 ATM |






Grawerowanie 















