Cena regularna:
899,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
SPECYFIKACJA:
Stan produktu
Nowy z metką
Kolor koperty
Różowe złoto
Średnica koperty (od-do)
36 - 40 mm
Szerokość paska
15
Wyposażenie
Pasek HRM
Średnica koperty (dokładnie)
38 mm
Grubość koperty
13 mm
Rodzaj koperty
Stal nierdzewna
Kolor tarczy
Różowe złoto
Funkcje
Tarcza 24-godzinna,Chronograf,Data
Rodzaj
Damski
Szkiełko
Mineralne
Mechanizm
Kwarcowy
Kolor paska
Różowe złoto
Materiał paska
Stal nierdzewna
Wodoszczelność
5 ATM
Typ mechanizmu
Kwarcowy
Wyświetlacz
Analogowy
Typ kalendarza
Data
Zapięcie
Z przyciskiem
Kamienie
Cyrkonie
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Różowe złoto |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Szerokość paska | 15 |
| Wyposażenie | Pasek HRM |
| Średnica koperty (dokładnie) | 38 mm |
| Grubość koperty | 13 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Różowe złoto |
| Funkcje | Tarcza 24-godzinna,Chronograf,Data |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Różowe złoto |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |
| Typ kalendarza | Data |
| Kamienie | Cyrkonie |
Grawerowanie 















