na wyczerpaniu
Opis
Koperta: Stal szlachetna w kolorze różowego złota
Średnica koperty: 42 mm
Grubość koperty: 8 mm
Tarcza: Brązowa z analogowym wyświetlaczem
Szkiełko: Mineralne
Bransoleta: Stal szlachetna w kolorze różowego złota
Szerokość bransolety: 20 mm
Zapięcie: Zatrzaskowe
Wodoszczelność: 50 metrów (5 ATM)
Funkcje: Wskazanie godzin, minut, sekund
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Różowe złoto |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 41 mm |
| Grubość koperty | 8 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Brązowy |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Różowe złoto |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 10 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |




Grawerowanie 















