Cena regularna:
749,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
SPECYFIKACJA:
Stan produktu
Nowy z metką
Kolekcja
BRADSHAW
Kolor koperty
Srebrny
Średnica koperty (od-do)
36 - 40 mm
Szerokość paska
18
Średnica koperty (dokładnie)
36 mm
Grubość koperty
12 mm
Rodzaj koperty
Stal nierdzewna
Kolor tarczy
Srebrny
Funkcje
Tarcza 24-godzinna,Chronograf,Data
Rodzaj
Damski
Szkiełko
Mineralne
Mechanizm
Kwarcowy
Kolor paska
Srebrny
Materiał paska
Stal nierdzewna
Wodoszczelność
10 ATM
Typ mechanizmu
Kwarcowy
Wyświetlacz
Analogowy
Typ kalendarza
Data
Zapięcie
Z przyciskiem
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolekcja | BRADSHAW |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Szerokość paska | 18 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 36 mm |
| Grubość koperty | 12 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Srebrny |
| Funkcje | Tarcza 24-godzinna,Chronograf,Data |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 10 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |
| Typ kalendarza | Data |
Grawerowanie 















