Cena regularna:
999,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
SPECYFIKACJA:
Stan produktu
Nowy z metką
Kolor koperty
Srebrny
Średnica koperty (od-do)
41 - 45 mm
Średnica koperty (dokładnie)
43 mm
Grubość koperty
14 mm
Rodzaj koperty
Stal nierdzewna
Kolor tarczy
Niebieski
Funkcje
Tarcza 24-godzinna,Chronograf,Data
Rodzaj
Damski
Szkiełko
Mineralne
Mechanizm
Kwarcowy
Kolor paska
Dwukolorowy
Materiał paska
Stal nierdzewna
Wodoszczelność
10 ATM
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | SILVER |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 43 mm |
| Grubość koperty | 14 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Niebieski |
| Funkcje | Tarcza 24-godzinna,Chronograf,Data |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Dwukolorowy |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 10 ATM |
Grawerowanie 















