na wyczerpaniu
Opis
-
Koperta
- Średnica: 40 mm
- Materiał: Plastik z recyklingu (#tide ocean-bound)
- Wykończenie: Piaskowane
- Wysokość: 11 mm
- Szkło: Szafirowe z podwójną powłoką antyrefleksyjną
- Tylna część koperty: Specjalne grawerowanie
- Bezel: Sześć charakterystycznych „pazurów”
- Koronka: Zakręcana
- Wodoodporność: 10 ATM (100 m)
-
Tarcza i wskazówki
- Kolor: Czarna z motywem logo FIBA 3x3
- Indeksy: Czarnopowlekane, z białą Super-LumiNova
-
Mechanizm i funkcje
- Typ mechanizmu: Kwarcowy
- Funkcje: Godziny, minuty, sekundy, data (okienko na godzinie 3)
-
Pasek
- Materiał: Czarny pasek gumowy z logo Maurice Lacroix
- Zapięcie: Klamra wykonana z oceano-plastiku #tide
- System łatwej wymiany paska: Tak
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Szerokość paska | 24 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 40 mm |
| Grubość koperty | 11 mm |
| Rodzaj koperty | Plastik |
| Kolor tarczy | Czarny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data |
| Szkiełko | Szafirowe z antyrefleksem |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Czarny |
| Materiał paska | Silikonowy / Gumowy |
| Wodoszczelność | 10 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |
| Typ kalendarza | Data |




Grawerowanie 















