Cena regularna:
819,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
Koperta: Stal szlachetna w kolorze srebrnym
Średnica koperty: Około 44 mm
Tarcza: Granatowa z funkcjami chronografu
Rodzaj szkła: Mineralne, odporne na zarysowania
Mechanizm: Kwarcowy
Funkcje:
Chronograf
Datownik
Wskaźnik 24-godzinny
Wodoszczelność: 100 metrów (10 ATM), odpowiednia do pływania
Bransoleta: Stal szlachetna w kolorze srebrnym
Zapięcie: Zatrzaskowe
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 20 |
| Wyposażenie | Pasek HRM |
| Średnica koperty (dokładnie) | 44 mm |
| Grubość koperty | 12 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Niebieski |
| Funkcje | Tarcza 24-godzinna,Chronograf,Data |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 10 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z zatrzaskiem |
| Typ kalendarza | Data |




Grawerowanie 















