Cena regularna:
1 139,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
Mechanizm: Kwarcowy, precyzyjny
Koperta: Stal nierdzewna, polerowana, srebrna
Średnica koperty: 36 mm
Grubość koperty: 8 mm
Szkiełko: Mineralne, odporne na zarysowania
Tarcza: Czarna, ozdobiona kryształkami jako indeksami
Wskazówki: Srebrne, kontrastujące z tarczą
Bransoleta: Stal nierdzewna, srebrna
Zapięcie: Motylkowe
Wodoszczelność: 50 metrów (5 ATM)
Funkcje dodatkowe: Ozdobne kryształki
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Szerokość paska | 18 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 36 mm |
| Grubość koperty | 9 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Czarny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |
| Kamienie | Cyrkonie |




Grawerowanie 















