Cena regularna:
1 289,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
Mechanizm: Kwarcowy, Hattori Calibre VJ42
Szkiełko: Mineralne
Wodoodporność: 100 metrów (10 ATM)
Pasek: Skórzany, niebieski
Funkcje: Datownik, wskazówki i indeksy w kolorze różowego złota
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Różowe złoto |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 42 mm |
| Grubość koperty | 11 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Wielokolorowy |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Niebieski |
| Materiał paska | Skóra naturalna |
| Wodoszczelność | 10 ATM |
| Wyświetlacz | Analogowy |




Grawerowanie 















